image Vetura me targa të Serbisë futet në sheshin e Prishtinës (VIDEO) - Sinjali

Vetura me targa të Serbisë futet në sheshin e Prishtinës (VIDEO)

news image

Një veturë me targa të Beogradit është parë duke lëvizur dje në sheshin e Prishtinës, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesi i cili e ka dërguar videon në adresë të Gazetës Sinjali, tha se rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:46.

Qarkullimi i veturave në shesh është i ndaluar dhe i ndëshkueshëm me ligj.

Vazhdoni të denonconi kundërvajtjet në Gazetën Sinjali, në mënyrë që të kontribuojmë sadopak që rregullat në trafik të respektohen./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin