image Siç nuk e kemi parë asnjëherë, Loredana ia hedh valles shqiptare në Turqi

Bota e Yjeve

Siç nuk e kemi parë asnjëherë, Loredana ia hedh valles shqiptare në Turqi

news image

Reperja e njohur, Loredana e cila u rrit në Zvicër, aty ku jeton dhe vazhdon karrierën, njeh mirë traditat shqiptare madje ia thotë shumë bukur edhe valles tradicionale.

Një video e hedhur në rrjetet sociale na tregon Loredanën siç nuk e kemi parë asnjëherë.

KLIKO VIDEON KËTU

Video është realizuar në Bodrum të Turqisë ku artistja ndodhet me pushime.

/GazetaSinjali/