image Pas fitores së Zvicrës, Loredana paralajmëron: Mos u ngatërroni me shqiptarët

Bota e Yjeve

Pas fitores së Zvicrës, Loredana paralajmëron: Mos u ngatërroni me shqiptarët

news image

Rep artistja nga Kosova me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, ka festuar mbrëmjen e djeshme pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë.

Të shumta kanë qene videot dhe fotot që ka publikuar rreth kësaj loje.

Ajo shihej e veshur me ngjyrat zvicerane si dhe me flamurin Kuq e Zi.

Përveç në rrjete social ajo ka dal edhe në Zvicër, në vendin ku banon për të festuar fitoren së bashku me shqipet atje.

lori

lorii

loredanaaa
loredanaaa 1 1
loredanaaa 1 1

/GazetaSinjali/