image Loredana dhe Ylli sjellin hitin e fundvitit

Bota e Yjeve

Loredana dhe Ylli sjellin hitin e fundvitit

news image

Loredana dhe Ylli u bënë bashkë për herë të parë në një këngë.

Dyshja dinamike sollën bashkëpunimin që mban titullin ‘Kriminele’.

Loredana gjithashtu ndryshe nga shumë herë, kësaj here këndoi në gjuhën shqipe.

“Kriminele” është realizuar edhe me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. 

/GazetaSinjali/