image Noizy ka disa fjalë për Loredanën pasi fitoi çmim në “MTV EMA”

Bota e Yjeve

Noizy ka disa fjalë për Loredanën pasi fitoi çmim në “MTV EMA”

news image

Edhe këtë vit është mbajtur ceremonia e ndarjeve të çmimeve të “MTV Europe Music Awards”.

E artistja Loredana, ka rrëmbyer çmimin e “Artistes më të mirë zvicerane” dhe këtë për herë të tretë.

Pas fitores, këngëtaren e uruan shumë persona mirëpo urimi i Noizyt mori vëmendjen e mediave.

”Rrethoje veten me kampionë”, shkroi reperi sipër postimit.

image 298

/GazetaSinjali/