image Fansat e shajnë të dashurin e Loredanës në koncertin e tij, reagimi epik i Mozzikut

Bota e Yjeve

Fansat e shajnë të dashurin e Loredanës në koncertin e tij, reagimi epik i Mozzikut

news image

Nuk kanë të ndalur angazhimet nëpër mbrëmjet muzikore për reperin shqiptar, Mozzik, i cili vazhdimisht po shihet në diskoteka të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.

Në njërin prej koncerteve të fundit të tij, një fans e bëri atë të qeshë goxha shumë.

I njëjti nga audienca ka shkruar në telefonin e tij një të sharë ndaj futbollistit Karim Adeyemi, me të cilin është në lidhje ish-partnerja e tij, reperja Loredana.

Mozzik në një moment ndalet dhe fillon të qeshë, teksa më pas vazhdon performancën e tij.

@edin.zekiri Pse kesh be 🤣 #mozzik #venom #prishtina #bayern #dormund #foryou #foryoupage #fyp #fypシ #xyzbca #viral #viralvideo #fürdich #pourtoi #tetova @ezan.nrd ♬ son original – Edin Zekiri

/GazetaSinjali/