image Si në fushë, ashtu edhe në 'Fortnite' -Ibrahimovic tregon aftësitë edhe në video-lojëra - Sinjali

Sport/ Si në fushë, ashtu edhe në ‘Fortnite’ -Ibrahimovic tregon aftësitë edhe në video-lojëra

news image

Zlatan Ibrahimovic është futbollist i njohur për aftësitë e tij dhe gjithashtu për deklaratat interesante që i bën.

Ai momentalisht gjendet në Suedi ku po stërvitet me ekipin Hammarby, shkruan Gazeta Sinjali.

Ibra përveq futbollit, ka aftësi edhe në video-lojëra.

Ai publikoi dje një video në profilin e tij në Facebook teksa luante “Fortnite”./Gazeta Sinjali/

Headshot

I SEE YOU #lerraketen #Göx #hashomi12

Gepostet von Zlatan Ibrahimović am Samstag, 25. April 2020

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: