image Sekreti i formës së Ronaldos

Futboll

Sekreti i formës së Ronaldos

news image

Pas disa javësh jashtë fushave të blerta, Cristiano Ronaldo u rikthye në aksion për Manchester United kundër Brentford dhe po sigurohet që të shmangë lëndimet e mëtutjeshme falë temperaturave të ftohta.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, ai hyn në një dhomë me temperatura nën zero të cilat e ndihmojnë të rikuperohet nga lëndimi.

Me 161 minuta nën rripin e tij që nga rikthimi, trajtimi i ngrirjes do ta ndihmojë atë të kthehet në gjendje të plotë. /Gazeta Sinjali Sporti/