image Rrokulliset një kamion në hyrje të Lipjanit

Siguri

Rrokulliset një kamion në hyrje të Lipjanit

news image

Aksidentet në vendin tonë nuk kanë të ndalur. Një aksident ka ndodhur para pak kohësh në hyrje të Lipjanit, ku një kamion është rrokullisur dhe ka përfunduar jashtë rrugës.

Te vendi ku ka ndodhur ngjarja shihen persona të cilët tentojnë ta nxjerrin shoferin nga kamioni.

Nuk raporothet për të lënduar pos dëmeve materiale.

Derisa nga Policia e Prishtinës nuk kanë dhënë ndodnjë informacion për aksidentin në fjalë.

/GazetaSinjali/