image Ronaldo mund të largohet në verë nga Man Utd - Sinjali

Ronaldo mund të largohet në verë nga Man Utd

news image

Cristiano Ronaldo mendohet të jetë gati të largohet nga Old Trafford nëse United nuk do të luajë në Champions Leauge sezonin tjetër.

Dhe Sunday Mirror Sport e kupton që United do ta lejojë atë të largohet nëse e bën të qartë se e dëshiron ketë.

Spekulohet se portugezi mund të përfundojë në Paris Saint-Germain, por, nuk përjashtohet mundësia që ai të përfundojë edhe në ligën amerikane – MLS.

Së fundmi, ylli portugez ka pasur edhe një mosmarrëveshje rreth shiritit të kapitenit, me kapitenin aktual Maguire.

/GazetaSinjaliSporti/
Shpërndaje artikullin