COVID-19

Të infektuar

4307

Të shëruar

2095

Të vdekur

94

Sport/ Ronaldo me gjest fantastik, kthen hotelet e tij në spitale për ta luftuar koronavirusin

news image

Ylli portugez ka bërë një tjetër gjest fantastik.

Ai ka vendosur që hotelet që janë në pronësinë e tij në Portugali, ti kthejë në spitale për të ndihmuar në luftën kundër koronavirusit.

Ronaldo do të paguajë pagat për mjekët dhe cdo gjë tjetër që është e nevojshme.

Hotelet e kthyera në spitale do të përdoren falas./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin