image Rikthehet Loredana në Instagram, por me një ndryshim - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

18910

Të shëruar

15367

Të vdekur

674

Rikthehet Loredana në Instagram, por me një ndryshim

news image

Për të gjithë fansat që kanë ndjerë mungesën e saj, artistja e tyre e preferuar, Loredana është rikthyer në rrjetin social Instagram.

Por, kjo e sjelli rep-artisten me një ndryshim të vogël!

Të gjitha video dhe fotot që ajo kishte postuar në llogarinë e saj në Instagram gjatë gjithë kohës, janë fshirë.

I vetmi postim që ka mbetur është i muajit qershor dhe është turneu që do të mbahet në vitin 2021. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: