image Reagon sërish Haki Abazi në Facebook: Ju rrahni shqiptarë - Sinjali

Reagon sërish Haki Abazi në Facebook: Ju rrahni shqiptarë

news image

Ish-zëvendëskryeministri Haki Abazi, përmes një reagimi në Facebook, ka shkruar se “Ju mund të rrahni shqiptar edhe mund ta vjedhni votën demokratike”.

Abazi në Facebook, ka publikuar një fotografi duke nënshkruar peticionin për zgjedhje të reja, me një mbishkrim kritikues.

“Ju rrahni shqiptarë edhe mundeni me vjedhë votën demokratike, por në jemi shumë dhe jemi bashkë dhe demokracinë, lirinë dhe pavarësinë nuk mund ta vjedhni”, u shpreh Abazi./ Gazeta Sinjali/

Ju rrahni shqiptarë edhe mundeni me vjedhë votën demokratike, por në jemi shumë dhe jemi bashkë dhe demokracinë, lirinë dhe pavarësinë nuk mund ta vjedhni!

Gepostet von Haki Abazi am Mittwoch, 3. Juni 2020

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: