image Publikohet formacioni i vitit në Premierligë, Man City dominon me 6 futbollistë - Sinjali

Publikohet formacioni i vitit në Premierligë, Man City dominon me 6 futbollistë

news image

Man City është skuadra me më së shumti futbollistë, në formacionin më të mirë të sezonit 2020/21 në Angli, transmeton Sinjali Sport.

Premier League, ka publikuar formacionin më të mirë të sezonit 2020/21.

Man City ka më së shumti futbollistë në formacionin e sezonit në Angli, gjithsejtë gjashtë, Man United dhe Tottenham kanë nga dy futbollistë, e Liverpooli ka një.

City ishte kampion i sezonit të kaluar në Angli, kjo është njëra ndër arsye që ka më së shumti futbollistë në formacionin më të mirë.

Formacioni i sezonit 2020/21 në Angli:

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: