image Publikohen videot e Teas dhe Antonelës në gjendje të dehur (Video)

Bota e Yjeve

Publikohen videot e Teas dhe Antonelës në gjendje të dehur (Video)

news image

Kohëve të fundit janë parë së bashku dy ish-konkurentet e Përputhen, Tea Trifoni dhe Antonela Berisha, shkruan Gazeta Sinjali.

Por që së fundmi në rrjetet sociale kanë qarkulluar videot të dyshes, që shfaqen të dehura.

Video të cilat janë bërë nga vetë vajzat në fjalë.

Antonela, tregon se si taksisti u ka thënë se janë manipulatoret më të mëdha në Shqipëri.

“MMV-ja e manipulimit Tea Trifoni”, thotë Antonela duke qeshur.

Dyshja u bë e famshme në emisionin Përputhen. Tea arriti të dilte ‘çift’, por që në fund u kuptua se ishte vetëm një lojë e saj dhe Andit, pasi ajo ishte e lidhur jashtë programit me Beartin.

Ndërsa, Antonela u shpreh hapur se kishte një pëlqim për Mevlanin dhe Atdheun, por se nuk arriti të dilte me asnjërin çift. /GazetaSinjali/