image Prokuroria e Shtetit fton për bashkëpunim ata që kanë informacione për rastin në Gllogjan
[wp-story id="814678"]

Siguri

Prokuroria e Shtetit fton për bashkëpunim ata që kanë informacione për rastin në Gllogjan

news image

Sot në orët e mbrëmjes një autobus në Gllogjan ka qenë caku i të shtënave me armë nga disa persona të maskuar, ku mbetën të vrarë tre persona, shoferi i autobusit dhe dy nxënës të shkollës së mesme.

E për këtë tragjedi, Prokuroria e Shtetit ka apeluar që çdo person që ka informacione në lidhje me rastin, të bashkëpunojë me organet e rendit që të zbardhet rasti.

/GazetaSinjali/