image Policia arreston pesë persona për përfshirje në rrahje, sekuestrohen dy armë

Siguri

Policia arreston pesë persona për përfshirje në rrahje, sekuestrohen dy armë

news image

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar pesë persona për përfshirje në rrahje si dhe ka sekuestruar dy armë.

Sipas njoftimit të PK-së, ata kishin pranuar informatën rreth orës 13:00 për një përleshje fizike në rrugën “Basri Canolli” në Prishtinë, ku ishin përfshirë pesë persona.

Të gjithë të përfshirët kanë mbetur të lënduar ndërkohë që pas trajtimit mjekësor me vendim të prokurorit ata janë dërguar në mbajtje.

Postimi i plotë:

/GazetaSinjali/