image Pamje/ Modelja e njohur nuk njihet më, shfaqet "e droguar", bën sjellje të çuditshme në publik

Bota e Yjeve

Pamje/ Modelja e njohur nuk njihet më, shfaqet “e droguar”, bën sjellje të çuditshme në publik

news image

Fansat janë shqetësuar për modelen britanike, Cara Delevingne pasi ajo po sillej në mënyrë të çrregullt gjatë rrugës për në aeroportin Van Nuys në Los Angeles.

Aktorja e “Carnival Row”, 30 vjeçe, u kap nga personat gjatë rrugës për në aeroport në sediljen e pasme të një “Chevy Suburban”, me këmbë të varura nga dritarja ndërsa shoferi i saj kalonte nëpër trafikun e Los Angelesit.

Pasi u raportua se u shfaq dy orë me vonesë për fluturimin e saj në aeroplanin privat të Jay-Z, modelja – e cila kishte veshur një bluzë me figurë të Britney Spears, vrapues të zi me shirita jeshilë, të verdhë dhe të kuq, çorape të verdha dhe pa këpucë – mori rrugën për në avioni me qenin e saj, Alfiie.

Megjithatë, duket se ka pasur një ndryshim të planeve, pasi Delevingne dhe qeni i saj zbritën nga avioni pas rreth 45 minutash. Mbetet e paqartë nëse asaj iu kërkua të largohej apo jo.

Pasi u kthye në pistë, britanikja duhanpirëse u shfaq shumë e shqetësuar teksa i ra nga duart disa herë telefoni.

Pasi një anëtar i rrethit të Delevingne foli me stafin e aeroportit, çantat e modeles u hoqën nga avioni dhe u vendosën përsëri në SUV-në me të cilën ajo mbërriti.

Kohët e fundit, Delevingne dihej se kaloi pak kohë në festivalin Burning Man. Burimet thanë për DailyMail.com në atë kohë se ajo nuk ka ngrënë apo bërë dush gjatë kohës që ishte në ngjarje.

Vetëm pak javë përpara se të dilnin këto foto, modelja festoi ditëlindjen e saj të 30-të me miqtë në një jaht, jeta e Caras tani duket larg shkëlqimit.

Në total, ajo ka qenë në kopertinën e “Vogue” 15 herë. Së bashku me xhirimet e shumta editoriale, ajo ka ndërmarrë edhe punë komerciale më fitimprurëse për markat e famshme.

Cara ka çrregullim të hiperaktivitetit të deficitit të vëmendjes (ADHD), i cili mund të jetë shkak për sjelljen në dukje të shqetësuar.

Ndërkohë, ajo me sa duket është beqare që nga ndarja nga aktorja Ashley Benson në vitin 2020, dhe na është thënë se mund të ketë ndjenja se ajo është lënë pas nga miqtë dhe ish-dashnorët.

/GazetaSinjali/