image Krejt në të bardha, Arta Nitaj ka një mesazh për kritikuesit

Bota e Yjeve

Krejt në të bardha, Arta Nitaj ka një mesazh për kritikuesit

news image

Jeta e saj luksoze e qëndrimet e saja jashtë vendit, e bëjnë që të komentohet shumë nga njerëzit. Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren kosovare, Arta Nitaj.

Arta shkak i këtyre është në qendër të publikut dhe mediave roze.

Modelja në disa paraqitje në rrjete sociale shfaqet provokuese dhe mjaft tërheqëse.

Së fundmi Arta përmes disa imazheve në “Instagram” ku shfaqej mjaft tërheqëse e veshur në të bardhë tregoi se kujt u përpoq ti kushtonte vëmendje.  

“U përpoqa të kushtojë vëmendje, por vëmendja më pagoi”, ishte mbishkrimi i modeles.

Ndryshe, rikujtojmë se Arta u bë e njohur përmes serialit vendor “O Sa Mirë”.

View this post on Instagram

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

/GazetaSinjali/