image Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës me gjysmë fustanin dhe pozat nga pushimet - VIDEO

Bota e Yjeve

Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës me gjysmë fustanin dhe pozat nga pushimet – VIDEO

news image

Ajo është njëra prej modeleve e këngëtarëve shqiptare që komentohet vazhdimisht në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Morena Tarakun, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Turqi.

Bukuroshja nga Peja tashmë ka krijuar një jetë luksoze duke qenë se ka hapur edhe një qendër estetike atje.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta së fundmi ka zgjedhur një resort luksoz në Turqi për të kaluar disa ditë pushimi me miqtë.

Dhe për këtë ka ndarë me ndjekësit disa fotografi e video atraktive në Instagram.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo shfaqet me një fustan blu shkëlqyes, syze dielli të markës Celine si dhe ka vënë aksesorë të shumtë.

Komplimentet natyrisht nuk munguan edhe kësaj here nga miqtë e ndjekësit. 

View this post on Instagram

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

/GazetaSinjali/