image Robin Krasniqi i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma spektakolare

Bota e Yjeve

Robin Krasniqi i jep fund beqarisë, dalin pamjet nga dasma spektakolare

news image

Çifti i njohur, Robin dhe Marigona Krasniqi, kanë kurorëzuar këtë të hënë dashurinë e tyre me martesë.

Boksieri i njohur shqiptar dhe modelja kanë organizuar një dasmë spektakolare.

Fustani i bardhë i Marigonës ka qenë stil princeshe, ndërsa buzëqeshja e Robinit ka reflektuar të gjitha emocionet e momentit.

Çifti u fejuan në fillim të këtij viti, ndërsa gjatë muajit prill njoftuan se do të bëheshin prindër për herë të parë.

Ata fillimisht e zyrtarizuan martesën e tyre në Gjermani gjatë muajit mars, ndërsa ceremoninë në Shqipëri.

/GazetaSinjali/