image Kaq ndryshe duket Beniada me dhe pa make-up (FOTO)

Bota e Yjeve

Kaq ndryshe duket Beniada me dhe pa make-up (FOTO)

news image

Padyshim që është njëra nga banoret më të dashura të publikut të Big Brother VIP Albania 1. Beniada arriti që të marr zemrat e shumë ndjekësve të këtij formati me butësin, harmoninë e sinqeritetin e saj.

Ajo shpeshherë është cilësuar edhe si njëra nga banorët më të drejtpërdrejta dhe pa komplekse.

E duket se kështu po vazhdon të shfaqet ende në paraqitjet e panumërta të saja.

Së fundmi, teksa i bënte marketing një produkti për fytyrë, ajo ka paraqitur naturalitetin e fytyrës së saj, e cili duket të jetë pak larg dukjes kur bukuroshja vendos makeup.

Sidoqoftë, ajo vazhdon të shkëlqej edhe kur nuk ka të vendosur asgjë më shumë se një krem në fytyrë.

/GazetaSinjali/