image Pak para mbylljes, Depay vendos për të ardhmen e tij
[wp-story id="814678"]

Futboll

Pak para mbylljes, Depay vendos për të ardhmen e tij

news image

Memphis Depay ka vedosur përfundimisht për të ardhmen e tij.

Holandezi do të qëndrojë te Barcelona dhe nuk do të lëvizë tek ndonjë skuadër tjetër këtë merkato.

Sulmuesi ishte shumë afër gjatë verës që të transferohej tek Juventusi, por një marrëveshje dështoi në momentet e fundit.

“Kam vendosur të qëndroj te Barça! Plotësisht i përkushtuar për të kontribuar në suksesin sportiv të klubit”, ka shkruar Depay në Twitter.

/GazetaSinjaliSport/