image Pacolli është testuar për koronavirus, tregon rezultatin
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Deklarata/ Pacolli është testuar për koronavirus, tregon rezultatin

news image

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, njëherësh deputet i Kuvendit të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka thënë se i është nënshtruar testit për koronavirus.

Pacolli ka deklaruar se ka rezultuar negativ në testin për Covid-19.

“Askënd s’e kam takuar afër, që mund të më kishte infektuar. Para se të vij në Kosovë e kam kryer tekstin në Zvicër, i cili ka dalë negativ ”, ka thënë Pacolli për T7.

“Ndjehem mirë në Prishtinë dhe jam i gatshëm për sfida”, është shprehur deputeti i AKR-së.