image Behgjet Pacolli i reagon Elon Muskut: Lexo para se të postosh në Twitter

Sociale

Behgjet Pacolli i reagon Elon Muskut: Lexo para se të postosh në Twitter

news image

Behgjet Pacolli i ka reaguar mogulit Elon Musk i cili propozoi një qasje të ngjashme ndaj Krimesë dhe Donbasit ukrainas si me rastin e Kosovës.

“Lexo para se të postosh në Twitter!”, i ka replikuar Pacolli, Muskut në Twitter.

“Më e mira që mund ta bëni për botën është që ta ndërtoni edhe një fluturake hapësinore për udhëheqësinë e Rusisë dhe Serbisë sepse me trashëgimitë e tyre gjenocidale dhe të luftës, janë bërë të pashëndetshëm për tokën”.

“Nëse nuk mund ta bëni këtë gjë, atëherë më mirë qëndroni jashtë kësaj pune!”

No description available.

/GazetaSinjali/