Sport/ Një karton i kuq dhe penallti në fund me VAR – Milan dhe Juventus përfundon me barazim

news image

Milani e Juventusi janë ndarë baras në sfidën e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë në futboll. Ante Rebiq i dha epërsin Milanit, ndërsa Ronaldo barazoi në fund nga penaltia.

Milani mbeti me një lojtar më pak pasi që Herandez u ndëshkua me të kuq, ndërsa penaltia e Juventusit u dha vetëm me ndihmën e VAR-it./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: