image Nënkryetari i Prishtinës për rrugët me borë: Kemi qenë dhe jemi në terren - Sinjali

Nënkryetari i Prishtinës për rrugët me borë: Kemi qenë dhe jemi në terren

news image

Nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj ka publikuar disa fotografi të rrugëve të kryeqytetit teksa ka thënë se gjithë ditën kanë qenë në terren.

Zogaj tha se kompanitë e pastrimit janë të angazhuara me 27 makina për të pastruar rrugët nga bora.

Ai ka bërë apel për kujdes të shtuar në trafik.

Postimi i plotë:

Gjatë gjithë ditës kemi qenë dhe jemi në terren! Kompanitë e pastrimit janë të angazhuara me 27 makina për të pastruar rrugët nga bora. Ju lusim për kujdes të shtuar në trafik. #Prishtina

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin