image "Messi do të ishte Profesori" – ‘Helsinki’ krahason lojtarët e Barcelonës me personazhet e ‘La Casa de Papel’ - Sinjali

Futboll/ “Messi do të ishte Profesori” – ‘Helsinki’ krahason lojtarët e Barcelonës me personazhet e ‘La Casa de Papel’

news image

Aktori që luan në serialin e famshëm ‘La Casa de Papel, Darko Peric apo siç njihet në serial Helsinki, ka krahasuar personazhet e seralit me futbollistët e Barcelonës.

Sipas tij, Lionel Messi në serial do ta luante rolin e Profesorit, transmeton Gazeta Sinjali.

Helsinki de La Casa de Papel confesó que sufrió bullying cuando ...

‘Do ta merrja Arturo Vidalin në La Casa de Papel për shkak të pamjes së tij. Besoj se ai do të ishte i përshtatshëm për bandën.’

‘Messi do të ishte Profesori. Ai po ashtu është i qetë sikurse ai. Denver do të ishte Griezmann dhe Tokio do të ishte Luis Suarezi’, u shprehë Peric./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin