image Më në fund zbulohet data, Ledri dhe Majk së shpejti do të lansojnë këngën e re - Sinjali

Më në fund zbulohet data, Ledri dhe Majk së shpejti do të lansojnë këngën e re

news image

Rep-artistët e njohur, Ledri Vula dhe Kastriot Rexha, i njohur me emrin artistik Majk, kanë njoftuar para ca ditësh publikun se do të vijnë në bashkëpunim, shkruan Gazeta Sinjali.

Kurse sot Ledri, ka treguar edhe datën e lansimit të projektit muzikor.

“9 Qershor / ora 17 : 00 / Majk X Ledri – MARR”, ka shkruar rep-artisti në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe ky është bashkëpunimi i parë i dyshes, që pa dyshim pritet të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin