image Majlinda mahnitë me format trupore, publikon fotografi nga dhoma e hotelit - Sinjali

Majlinda mahnitë me format trupore, publikon fotografi nga dhoma e hotelit

news image

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo komentohet shumë për paraqitjet e saj në publik, stilin dhe format e saj trupore.

Pas lehtësimit të masave dhe hapjes së kufijve pas pandemisë, Majlinda ka vizituar Shqipërinë.

Ajo së fundi ka publikuar disa forograi nga një dhomë e hotelit ku po qëndron.

Në imazhet e publikuara, modelja nga Prishtina mahnit me format e saj trupore, ani pse ajo është nënë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin