image Loredana i hyn edhe biznesit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

56.412

Të shëruar

49.713

Të vdekur

1.420

Loredana i hyn edhe biznesit

news image

Artistja e njohur Loredana, duket se përveç muzikës ka edhe synime të tjera. Përmes disa postimive ka njoftuar ndjekësit se tashmë do jetë edhe në botën e biznesit , shkruan Gazeta Sinjali.

Loredana ka publikaur linjën e kozmetikës “1218 Beauty”.

Duke se artistja është inspiruar nga blogerja e njohur Kylie Jenner për të punuar në linjën e saj kozmetike.

Së fundmi Loredana ka publikuar dokumentarin e saj ku ka folur rreth jetës dhe karrierës, ku i intervistuar ka qenë edhe Mozzik. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: