image Loredana bën Hanën pjesë të projektit muzikor
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Loredana bën Hanën pjesë të projektit muzikor

news image

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi ka paralajmëruar turneun muzikor.

27-vjeçarja këtë e bëri përmes një imazhi të publikuar në Instagram ku shihej së bashku me vajzën e saj, Hana. Nënë dhe bijë shfaqen të veshura me shumë stil dhe të ngjashme me njëra-tjetrën.

“Po fillon, turneu Wifey po fillon, tani mund t’i blini biletat”, ka shkruar Loredana në mbishkrimin e postimit.

Komentet kanë qenë të shumta nga ana e fansave që padyshim mezi presin koncertet e ardhshme të reperes.

/GazetaSinjali/