image Kylie Jenner vazhdon festën e datëlindjes, shfaqet në një tjetër destinacion
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Kylie Jenner vazhdon festën e datëlindjes, shfaqet në një tjetër destinacion

news image

Modelja dhe blogerja e famshme, Kylie Jenner ka sjellur imazhe nga plazhi në bikini.

Kylie para disa ditësh ka festuar datëlindjen e saj, duke vazhduar festa në një tjetër destinacion.

Së bashku me familjen e saj udhëtoi  për pushime, duke realizuar një set fotografik.

Me një bluzë dhe minifund rozë, artistja pozoi pa grim dhe e shtrirë në rërë. /Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

rum punch + the beach

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on