image FOTO/ Arilena Ara shfaqet e gjitha në gjak, si ka zgjedhur të duket për Halloween?

Bota e Yjeve

FOTO/ Arilena Ara shfaqet e gjitha në gjak, si ka zgjedhur të duket për Halloween?

news image

Një ndër festat e shumëpritura për të gjithë është festa e Halloween, e njëjtë është dhe dëshira për të përzgjedhur kostumin e duhur.

Edhe këngëtarët tanë i kushtojnë rëndësi dukjes se tyre.

Arilena Ara ka zgjedhur që këtë Halloween të vishet si nuse me një fustan të bardhë, por të shkurtër dhe me një kurorë në kokë.

Look-ut të saj i ka shtuar detaje të frikshme gjaku artificial, teksa ngjan sa bukur aq edhe frikshëm në këtë Halloween.

/GazetaSinjali/