image Kufoma e gruas që u vra nga ish-bashkëshorti ende para Klinikës së Gjinekologjisë

Siguri

Kufoma e gruas që u vra nga ish-bashkëshorti ende para Klinikës së Gjinekologjisë

news image

Një ngjarje mizore ka ndodhur sonte në QKUK, ku një person dyshohet se ka vrarë ish-bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë, raporton Gazeta Sinjali.

Në fotografitë e siguruara nga Gazeta Sinjali, shihet që kufoma e viktimës është ende në vendin e ngjarjes, mbuluar me një mbulesë të bardhë.

Burimet e Sinjalit kanë bërë me dije se i dyshuari për këtë krim të rëndë ndodhet në arrati, ndërkohë që Policia ka aktivizuar ekipin hetimor, njësitin e Forenzikës dhe ka filluar operacionin për identifikimin dhe kapjen e tij.

Sipas informacioneve të para, akoma nuk është i konfirmuar relacioni mes viktimës dhe personit të dyshuar.

317150063 5629680307114250 3101930600250308016 n
317142711 1584987715287109 6488721232770247153 n 1

/GazetaSinjali/