image Kombinim fantastik Lewa-Pedri, Barcelona kalon në avantazh - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Futboll

Kombinim fantastik Lewa-Pedri, Barcelona kalon në avantazh – VIDEO

news image

Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Villarealit.

Golin për blaugranasit e ka realizuar mesfushori Pedri.

Pas një aksioni të mirë-ndërtuar, një kombinim mes sulmuesit Lewandowski dhe Pedri, bëri që ky i fundit të realizoj gol pasi mbeti përballë portierit, në minutën e 18-të.

/GazetaSinjaliSport/