COVID-19

Të infektuar

1052

Të shëruar

820

Të vdekur

30

NBA/ James dhe Kyrie përsëri së bashku – Irving kërkon transferimin në Lakers

news image

Lebron James dhe Kyrie Irving mund të jenë përsëri në një skuadër.

Sipas gazetarit, Rick Stephen, Irving është duke kërkuar që të transferohet tek skuadra e LA Lakers ku luan edhe Lebron James, transmeton Gazeta Sinjali.

Dyshja në të kaluarën kishin luajtur së bashku në Cleveland, ku kishin fituar një titull dhe ishin kualifikaur në tri finale radhazi.

Irving për momentin luan në Brooklyn Nets./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin