image Fansat e Barcelonës tallen me Umtitin, mbrojtësi francez përplaset me ta - Sinjali

Fansat e Barcelonës tallen me Umtitin, mbrojtësi francez përplaset me ta

news image

Futbollisti francez, Samuel Umtiti është penguar sot nga disa tifozë të klubit.

Umtiti ishte duke u larguar nga qendra stërvitore pas stërvitjes kur u ndal nga tre tifozë të klubit.

Tre persona qëndruan para veturës së tij duke e penguar atë që të kalojë.

Umtiti më pas doli nga vetura dhe tentoi të sqarohej me këta persona që nuk dihet se çfarë problemi kishin me të.

Futbollisti doli nga makina dhe iu tha: “”Hajde këtu. A e paguan makinën, e di çfarë është respekti?

Francezi prej kohësh ka humbur vendin startues te Barcelona, dhe këtë edicion nuk ka zhvilluar asnjë ndeshje duke e humbur totalisht besimin nga trajneri dhe drejtuesit e klubit.

Duket se edhe fansat e Barçës janë të pakënaqur me 28-vjeçarin dhe nuk duan ta kenë më shumë në ekip. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin