image E BUJSHME: Real Madridi arrin marrëveshje me mesfushorin nga Monaco - Sinjali

E BUJSHME: Real Madridi arrin marrëveshje me mesfushorin nga Monaco

news image

Real Madridi duket se ka reaguar shpejtë pas humbjes së Kylian Mbappes.

23-vjeçari e refuzoi Real Madridin për të vazhduar me PSG-në edhe për tre vite të tjera.

Madrilenët duket se kanë reaguar shpejtë dhe kanë intervenuar në një repart tjetër.

Real Madridi ka arritur marrëveshje me mesfushorin e Monacos, Aurelien Tchouameni, raporton e përditshmja franceze RMC Sport, përcjell Sinjali Sport.

Sipas RMC, mesfushori francez do të nënshkruajë për Real Madridin në një kontratë 5 vjeçare.

Transferimi do të kushtojë rreth 80 milionë euro plus bonuse.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: