image Real Madrid ndjek Tchouameni dhe Gravenberch - Sinjali

Real Madrid ndjek Tchouameni dhe Gravenberch

news image

Real Madrid po ndjek mesfushorin e Monacos, Aurelien Tchouameni dhe yllin e Ajax, Ryan Gravenberch, sipas ESPN, përcjellë Sinjali Sport.

Los Blancos po shikojnë Tchouameni si një zëvendësues potencial afatgjatë për Casemiron.

Gravenberch është identifikuar gjithashtu si një objektiv pasi Madridi kërkon të forcojë radhët e tyre në afatin kalimtar të kësaj verë. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin