image Shëndeti -

Jetë

news image
Bëji vetes këto 12 pyetje dhe zbulo nëse ke trauma nga fëmijëria
Shëndeti
news image
A sëmureni gjatë vozitjes? Ekspertët shpjegojnë arsyen
Shëndeti
news image
Kjo është arsyeja pse zgjoheni të shqetësuar në mëngjes
Shëndeti
news image
Simptomat e hershme të kancerit të injoruara nga burrat dhe gratë
Shëndeti
news image
Pediatrja: Mos i jepni ilaç fëmijës për temperaturë 38.2 gradë
Shëndeti
news image
Këto dieta janë më të mirat për shëndetin e zemrës
Shëndeti
news image
OBSH: Vetmia shpallet një problem shëndetësor global
Shëndeti
news image
OBSH shpall zyrtarisht vetminë një kërcënim urgjent për shëndetin global
Botë
news image
Vendet më të pista që prekni çdo ditë mund t’ju habisin
Shëndeti
news image
Vazhdoni të harroni gjërat? Neuroshkenca sugjeron tre zakone
Shëndeti
news image
Nga hudhrat te bishtajoret, 10 ushqimet që luftojnë të ftohtin
Shëndeti
news image
A ndihmon akullorja në lehtësimin e dhimbjes së fytit?
Shëndeti
news image
Kjo është arsyeja pse ne varëmi nga sheqeri
Shëndeti
news image
Shenjat pak të njohura që tregojnë se fëmija juaj është i sëmurë si pasojë e lagështisë dhe mykut
Shëndeti
news image
Çfarë e shkakton të fikëtit? Kështu shpjegohet në studimin e ri
Shëndeti
news image
Ngrënia e këtij fruti të njohur mund të ndihmojë në parandalimin e demencës dhe depresionit
Shëndeti