image Buzëkuqi 'ndërpret' puthjen pasionante mes Donaldit dhe Beatrix - Sinjali

Buzëkuqi ‘ndërpret’ puthjen pasionante mes Donaldit dhe Beatrix

news image

Mbrëmë në Big Brother VIP ishin të ftuar dy artistët kosovarë, Ledri Vula e Ylli Limani, madje Ylli edhe performoi në ambientet e shtëpisë.

Mirëpo, çifti Beatrix e Donald duket se e shijuan më së shumti atmosferën festive, të cilët i dhuronin pa pushim puthje njëri-tjetrit, por në një moment puthjen e tyre pasionante e ndërpreu buzëkuqi. Këtë situatë të pazakontë ata e kaluan me të qeshura e përqafime.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin