image Puthje dhe përqafime, fillojnë romancat e para në shtëpinë e BBVK-së - VIDEO

Bota e Yjeve

Puthje dhe përqafime, fillojnë romancat e para në shtëpinë e BBVK-së – VIDEO

news image

Kur dritat e shtëpisë më të famshme të momentit “Big Brother Vip Kosova” janë fikur, të papritura kanë ndodhur.

Në orët e para të mëngjesit, Getinjo është parë pranë shtratit të Vivien teksa përqafohen me njëri tjetrin dhe qëndronin pranë njëri tjetrit.

Madje, Getinjo është kujdesur që edhe të mbulojë Vivien teksa kjo e fundit qëndronte e shtrirë në shtrat.

/GazetaSinjali/