image Arta Nitaj dhe Arta Elezaj elektrizojnë skenën e me një puthje në buzë - VIDEO

Bota e Yjeve

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj elektrizojnë skenën e me një puthje në buzë – VIDEO

news image

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj janë ndër modelet më seksi të showbizit shqiptar. Ato ishin të ftuara së bashku si dy shoqe mjaft të mira në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”, me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Dyshja u përballën në sfidën e shoqeve të ngushta, të cilat të ulura mbi shtratin e “Zemër Luana” u përgjigjën pyetjeve pikante dhe në fund realizuan një surprizë për publikun.

Dy vajzat mjaft elegante dhuruan një puthje skenike në buzë, por e shijuan vetëm për vete pamjen pasi u mbuluan me jastekun që përfshihej në lojë.

/GazetaSinjali/