image Vajzat i urrejnë, këto janë 6 gabimet fatale që bëjnë meshkujt gjatë puthjes

Bota e Yjeve

Vajzat i urrejnë, këto janë 6 gabimet fatale që bëjnë meshkujt gjatë puthjes

news image

Puthja është një akt dashurie mes dy partnerëve por shpesh për femrat kjo nuk është gjithmonë në nivelin e duhur. 

Më poshtë kemi renditur 6 gabimet fatale që bëjnë meshkujt kur puthin një femër.

Futja e gjuhës në gojë me forcë papritur: Pra, mos tento ta fusësh gjuhën në gojën time si Supermeni në momentin që shqyen dyert e ashensorit; është e shpifur, e paedukatë.

Të thithurat: Një e vetme mund edhe të falet në moment pasioni. Por 17 të tilla në qafën time, nuk falen.

Gjuha si mulli me erë: Ti e di që duhet të bësh diçka, por duke mos pasur asnjë ide se çfarë është kjo diçkaja, fillon ta lëvizësh gjuhën pa asnjë qëllim të caktuar.

Kafshimi i buzës dhe tërheqja e saj deri në lagjen tjetër: Kafshimet e vockla janë eksituese. Theksoj “të vockla”, sepse nëse do ta tërheqësh aq shumë, mund të përfundosh duke e shkulur fare.

Pështyma: Mos e tepro! Mos u habit fare nëse do të fshij buzët pasi të më jesh shqitur, shkruan Anabel.

Gllabërimi i gojës: Të mbulosh tërësisht gojën time me gojën tënde nuk është aspak seksi, është e shpifur.

/GazetaSinjali/