image Beniada e puth Donaldin (VIDEO)

Bota e Yjeve

Beniada e puth Donaldin (VIDEO)

news image

Beniada dhe Donaldi kanë krijuar shumë miqësi me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP”.

Madje ishte Beniada ajo që i qëndroi pranë Donaldit, kur ai u distancua nga pjesa tjetër e banorëve, pas sherrit që pati me Einxhelin.

Por, ditën e sotme, teksa bënte punët e shtëpisë, Beniada i dhuroi një puthje Donaldit.

Ende nuk dihet se si do të pritet kjo afërsi mes tyre megjithatë, Donaldi u komentua gjatë për lidhjen që krijoi brenda BBV me Beatrix Ramosaj./GazetaSinjali/