image Beatrix flet për raportin mes Donaldit e Borës: Puthja dhe varësja më turbulluan - Sinjali

Beatrix flet për raportin mes Donaldit e Borës: Puthja dhe varësja më turbulluan

news image

Këngëtarja e njohur kosovare, Beatrix Ramosaj, në dhomën e rrëfimit ka folur për marrëdhënien që e ka krijuar me aktorin shqiptar, Donald Veshaj.

Ajo ka thënë se është ndjerë shumë në siklet kur është ngacmuar nga banorët e tjerë.

Ajo ka thënë se varësja dhe puthja që shkëmbyen Bora e Donaldi e kanë turbulluar.

“Unë e mbështes dashurinë… Kam shumë emocione, është situatë e vështirë. Ka gjëra që më turbulluan, si p.sh. varësja dhe puthja”, ka thënë ajo.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin