image Performancë magjike: Bora dhe Donaldi kërcejnë kolonën zanore të filmit “5 herë jo”

Bota e Yjeve

Performancë magjike: Bora dhe Donaldi kërcejnë kolonën zanore të filmit “5 herë jo”

news image

Një performancë magjike është luajtur sonte në “Dancing With The Stars”, teksa ka përformuar moderatorja e këtij emisioni Bora Zemani dhe i dashuri i saj Donaldi.

Bora dhe Donaldi në “DWTS” kanë përformuar kolonën zanore të filmit “5 herë jo” , nën shoqërinë e këngës së Alban Skenderaj “Obsesion”.

Filmi i dyshes do të publikohet nga data 12 dhjetor në kinematë e vendit.

/GazetaSinjali/