COVID-19

Të infektuar

170

Të sheruar

24

Të vdekur

4

Futboll/ Aventura e Umtitit tek Barcelona ka përfunduar, dy ekipet angleze në garë për francezin

news image

Aventura e Samuel Umtitit tek Barcelona është në përfundim.

Mediumi anglez ‘Daily Mail’ shkruan se dy ekipet angleze, Arsenal dhe Manchester United janë në garë për mbrojtësin francez, transmeton Gazeta Sinjali.

Kurse ‘Sport’ shkruan se Barcelona do të kërkoj 46 milionë euro për Umtitin.

Mbrojtësi francez po ka probleme të shumta me lëndimet vitet e fundit dhe Barcelona duket se ka humbur durimin me të./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin