image Arrestohet shoferi që me veturë e goditi këmbësorin në Arllat - Sinjali

Arrestohet shoferi që me veturë e goditi këmbësorin në Arllat

news image

Mbrëmë Gazeta Sinjali raportoi për një aksident trafiku në fshatin Arllat të komunës së Drenasit, ku një këmbësor ishte goditur nga një veturë, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia e Kosovës ka njoftuar se shoferi është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Sipas Policisë, viktima ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin